فعاليت هاي فرهنگي سال 98

 

گزارش فعالیت های فرهنگی دانشکده ادبیات سال 1398

17 فروردین: خوش آمدگویی و تبریک سال نو

با تزئیین بیرون و ورودی دانشکده با بنر تبریک سال نو به همره سفره هفت سین و گل و پخش موسیقی بهاری به مدت یک هفته به استقبال سال نو رفتیم

20 فروردین: جشن ولادت امام حسین (ع )

با پخش صوت مولودی و موسیقی در داخل و در ورودی دانشکده با پخش کلیپ شاد ولادت این امام بزرگوار در بین ساعات درسی دانشجویان و همچنین با برپایی ایستگاه صلواتی و پذیرایی با شربت و شیرینی و شکلات این جشن برگزار گردید.

21 فروردین: جشن ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و امام سجاد (ع)

 با پخش صوت مولودی شاد مناسبت این روز و نمایش تصاویر این دو بزرگوار در تلویزیون در داخل و ورودی دانشکده بین ساعات درسی دانشجویان و با برپایی ایستگاه صلواتی و پذیرایی با شربت و شکلات این جشن برگزار گردید.

28 فروردین: ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان

با نصب بنر (تبریک ولادت) به همراه تصاویر تلویزیونی و همچنین با پخش صوت مولودی و موسیقی در داخل و ورودی دانشکده و با برپایی ایستگاه صلواتی و پذیرایی با شربت و شیرینی و شکلات در این روز فرخنده به جوانان تبریک گفته شد

31 فروردین: جشن نیمه شعبان ولادت حضرت مهدی (عج )

با تزئین فضای بیرونی دانشکده و داخل دانشکده و نصب بنر و چراغانی و همچنین برپایی ایستگاه صلواتی به همراه پخش موسیقی و مولودی وپخش کلیپ در تلویزیون دانشکده و همچنین در تالار دانشکده با برگزاری جشن همراه با برنامه های متنوع و موسیقی و پذیرایی با شربت و شیرینی انجام گرفت که با استقبال بسیار خوب مواجه شد.

7 اردیبهشت: بهار در شعر پارسی

اولین نشست از سلسله نشست های شعر و ادب فارسی با عنوان بهار در شعر پارسی در روز یکشنبه در تالار صائب از ساعت 11.30 تا 13 با شعرخوانی همراه با موسیقی و آواز و شرح اشعار با اجرای اساتید گروه زبان و ادبیات فارسی: سرکار خانم دکتر سیدان و دکتر همتیان، جناب آقای دکتر آلگونه و دکتر ذاکری کیش با حضور علاقه مندان اجرا نمودند.

9 اردیبهشت: گرامیداشت روز استاد

در ابتدا با نصب برگه های تبریک به اساتید به درب اطاق آنها و سپس با اهدای گل در روز یکشنبه ریاست دانشکده و معاون فرهنگی دانشکده با حضور یافتن در جلسه شورای هر گروه و اهدای گل به آنان این روز تبریک گفته شد و به همین مناسبت در روز دوشنبه در تالار دانشکده جشن روز معلم در ابتدا با خوش آمدگویی مسئولان و با برنامه های متنوع موسیقی، آواز، شعر، و خاطره و همچنین با اهدای گل به اساتید و تقدیر از چندین بازنشسته از اساتید و چند نفر از بازنشستگان کارمند با هدای گل و هدیه از آنان تقدیر بعمل آمد و در پایان با هندوانه از حضار پذیرایی شد.

9 اردیبهشت: دمی با عارف بلخی

سلسله نشستهای دمی با عارف بلخی شرح و تفسیر موضوعی مثنوی است که هر دوشنبه از ساعت11.45 در دانشکده ادبیات با حضور استاد دکتر میرباقری و با حضور علاقمندان شعر و ادبیات فارسی از داخل و خارج دانشکده برگزار می گررد.

14 اردیبهشت: نقد داستان نمادها و نشانه ها

در روز شنبه 14 اردیبهشت محفل ادبی چراغ خلوتیان با برگزاری جلسه نقد کتاب نمادها و نشانه ها اثر ناباکوف را در تالار دکتر ربانی دانشکده ادبیات با حضور علاقمندان به نقد کتاب و با حضور و نقد علمی جناب آقای دکتر مسعود آلگونه به نقد گذاشتند.

15 اردیبهشت: غبار روبی نمازخانه و استقبال از ماه مبارک رمضان

در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان معاونت فرهنگی دانشکده ضمن اعلام فراخوان غبار روبی جهت آماده سازی نمازخانه برای عبادت در ماه مبارک رمضان، بعد از اقامه نماز و قرائت قرآن با حضور امام جماعت ، اساتید و دانشجویان اقدام به نظافت و آماده سازی و فضا سازی جهت برگزاری اقامه نماز در ماه مبارک رمضان نمودند.

15 اردیبهشت: نقد و نمایش فیلم

دفتر سینما فلسفه دانشکده ادبیات در روز یکشنبه از ساعت 14 تا 17 در تالار مهرعلیزاده اقدام به نمایش و نقد فیلم "ما در شب پرسه میزنیم و در آتش بلعیده می شویم " با نقد پوریا جهانشاد نمود.

17 اردیبهشت: نمایش و نقد فیلم 12 مرد خشمگین

دفتر سینما فلسفه دانشکده ادبیات در روز دوشنبه از ساعت  12تا 14 در تالار ربانی دانشکده ادبیات و علوم انسانی اقدام به نمایش و نقد فیلم دوازده مرد خشمگین با نقد آقای دکتر موحد نمود.

20 اردیبهشت ماه: گردش دانش آموزی در اردیبهشت ماه

در اردیبهشت ماه مصادف با هفته مشاغل بیش از 12دیدار علمی دانش آموزی از ادارهای آموزش و پرورش اصفهان ، یزد ، و شهرکرد از دانشکده داشتیم که در این دیدارها بیش از 500 نفر از عزیزان دانش آموز از دانشکده ادبیات بازدید نمودند دانش آموزان با رشته های دانشکده و فضای فیزیکی دانشکده آشنا و سپس توسط کارشناس فرهنگی دانشکده کارگاه مختصر مشاوره شغلی برای این عزیزان برگزار شد. .

22 اردیبهشت ماه: برگزاری انتخابات شورای صنفی

قبل از برگزاری با تشویق دانشجویان فعال و مستعد به کاندید شدن در شورای صنفی و هنگام برگزاری انتخابات در روزهای یکشنبه و دوشنبه با آماده نمودن مقدمات کار در ورودی دانشکده از ساعت 9 صبح تا 4 بعدازظهر بطور مستمر و فعال با اجرا و نظارت به برگزاری هرچه بهتر انتخابات اقدام نمودیم.

30 اردیبهشت ماه: ولادت امام حسن مجتبی(ع)

با آذین بندی، پخش مولودی و نصب بنر احادیث این کریم اهل بیت ولادت با سعادت ایشان را تبرک گفتیم.

31 اردیبهشت ماه: بزرگداشت خیام نیشابوری

محفل چراغ خلوتیان دانشکده ادبیات به مناسبت بزرگداشت خیام نیشابوری در روز سه شنبه 31 اردیبهشت از ساعت 11.45 با حضور علاقمندان به شعر و ادب پارسی در تالار صائب دانشکده گرد هم آمده و با خیام خوانی، سخنرانی دکتر میرباقری فرد، دکتر فیاض انوش و همچنین با اجرای موسیقی زنده گروه زمزمه این بزرگداشت را برگزار نمودند.

3 خرداد: گرامیداشت روز آزاد سازی خرمشهر

در روز شنبه 4 خرداد با پخش مارش نظامی وپخش کلیپ های دفاع مقدس در تلویزیون دانشکده یاد و خاطره این روز بزرگ گرامی داشته شد.

5 خرداد: لیالی قدر و شهادت حضرت علی (ع)

 از نوزدهم ماه مبارک مبارک رمضان تا روز بیست و سوم ماه مبارک به مناسبت لیالی قدر و شهادت حضرت علی(ع) با نصب بنر شهادت و تزیین دانشکده صوت و کلیپ های عزاداری در دانشکده پخش شد.

7 خرداد: تلاوت قرآن کریم توسط قاری بین المللی

 بعد از اقامه نماز ظهر و عصر تلاوت  آیاتی از قرآن توسط قاری بین المللی جناب آقای دکتر ستوده نیا  در حضور اساتید و دانشجویان برگزار گردید.

8خرداد: روز جهانی قدس

از روز سه شنبه و چهارشنبه با نصب بنر روز قدس و همچنین با پخش کلیپ های مربوط به قیام فلسطین به همراه سرودهای انتفاضه در تلویزیون دانشکده به استقبال این روز رفتیم

15،14 خرداد: قیام و رحلت امام خمینی (ره)

از روز دوشنبه با نصب چندین بنر بزرگ ازتصویر امام خمینی مربوط به ارتحال این بزرگوار ونصب پوسترهای مرتبط با قیام پانزدهم خرداد و پخش کلیپ و صوت ارتحال امام ره این روز گرامی داشته شد.

29خرداد: بزرگداشت دکتر علی شریعتی

با نمایش تصاویر این دانشمند گرامی و همچنین پخش چندین کلیپ از سخنرانی های این این استاد گرانقدر در تلویزیون دانشکده یاد و خاطره این سخنران و دانشمند توانمند گرامی داشته شد.

 

 

1 شهریور: افتتاح دفتر رادیویی دانشکده ادبیات

با همکاری معاونت فرهنگی دانشکده ادبیات و علوم انسانی و با مدیریت خانم امانی این دفتر با هدف تولید پادکستهای مناسبتی و علمی و ادبی آغاز به کارکرد.

 

1 شهریور: برگزاری کارگاه نمایشنامه خوانی و تاتر

از ابتدای شهریور در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه دانشجویان علاقمند به نمایشنامه خوانی و تاتر با همکاری معاونت فرهنگی دانشکده وبا کارگردانی استاد محمد شجاعی اقدام به برگزاری این دوره آموزشی نموده اند.

9 شهریور:  گرد همایی فعالان فرهنگی دانشکده ادبیات

در روز شنبه 9 شهریور ماه به دعوت معاونت محترم فرهنگی دانشکده تعدادی از فعالان فرهنگی، مسئولین دفاتر، دبیران و اعضای انجمن ها  جهت هماهنگی و برنامه ریزی، آماده سازی فضای دانشکده و همچنین استقبال و کمک و راهنمایی به دانشجویان پذیرفته شده در آزمون سال جاری در دفتر معاونت فرهنگی دانشکده برنامه های مصوب جهت اجرا آماده شد.

10 شهریور: آغاز ماه محرم

همزمان با شروع ماه محرم اقدام به نصب پرچمهای عزا داری امام حسین در بیرون و داخل دانشکده تزئین نموده و همچنین با نمایش کلیپ و مداحی در ورودی دانشکده وپخش زیارت عاشورا در ورودی دانشکده این برنامه ها اجرا و انشاء الله در دهه دوم 5 روز روضه خوانی و مداحی با پذیرایی نهار انجام  خواهد شد.

24 شهریور: خوش آمگویی به دانشجویان جدیدالورود

از روز شنبه 24 شهریور ماه با نصب بنر خوش آمدگویی و راهنمایی های ثبت نام در ورودی دانشکده وهمچنین در تلویزیون دانشکده به دانشجویان جدید الورود خوش آمد گفتیم و ا کمک فعالن فرهنگی به راهنمایی آنها از ورودی تا محل ثبت نام اقدام نموده و با پذیرایی برای این عزیزان و خانوادهایشان استقبال کردیم.

31 شهریور: آغاز هفته دفاع مقدس

با فضا سازی بیرون دانشکده با تزئین ماشین غنیمت جنگ و تانکر آتش نشانی زمان جنگ و همچنین با پوسترهای شهدا و سرداران جنگ و پخش مارش نظامی و کلیپ های دفاع مقدس و در تالار صائب با دعوت از دو تن از سرداران جنگی و مدافعان حرم سردار رجایی و یزدانی این هفته گرامی داشته شد.

8 مهر: کرسی مولوی پژوهی با عنوان رسول آفتاب

در این روز با دعوت از اساتید بزرگ ادبی دانشگاه اصفهان سخنرانان پیرامون اشعار و ادبیات و آثار این شاعر گرانقدر

به همراه موسیقی زنده اشعاری از دیوان شمس و دیگر آثار این شاعر خوانده شد.

8 مهر: خروش عرش

دوشنبه های هر هفته در تالار ربانی دانشکده ادبیات استاد آلگونه به همراه دانشجویان و علاقمندان به شعر و ادبیات پارسی از ساعت 12.15 تا 2 بعد ازظهر برنامه حافظ خوانی برگزار مینمایند.

9 مهر: خوش آمدگویی و کارگاه توجیهی نو دانشجویان

در تالار صائب دانشکده با دعوت از نودانشجویان و مدیران محترم گروهها با سخنرانی و خوش آمدگویی ریاست دانشکده آغاز و با سخنرانی دیگر مسئولین دانشکده ادامه یافت و ادانشجویان با مدیران دیگر گروهها آشنا شده و در پایان دانشجویان جدیدالورود با کارشناسان با قسمت های مختلف دانشکده آشنایی پیدا کردند.

13 مهر: جلسه انس با قرآن

بعد از اقامه نماز ظهر و عصر تلاوت آیاتی از قرآن توسط استاد و قاری بین المللی جناب آقای دکتر حاج اسماعیلی در حضور نمازگزاران، اساتید و دانشجویان قرائت گردید.

14 مهر: شهادت امام حسن(ع)

در تلویزیون دانشکده با پخش کلیپ و تصاویر نام این امام بزرگوار و پخش صوت مداحی یاد و خاطره این امام گرامی داشته شد.

16 مهر: کارگاه توجیهی والدین نودانشجویان

با اطلاع رسانی به دانشجویان جدیدالورود از والدین آنها توسط فرزندان دعوت بعمل آمد برای شرکت در این کارگاه مشترک که با دانشکده جغرافیا برگزار گردید. در ابتدا جناب آقای دکتر موحدی و سپس جناب آقای دکتر رئیسی از حضور این والدین تشکر و توضیحاتی در مورد دانشگاه و دانشجویان بیان کردند و سپس خانم دکتر شکرانه از مرکز مشاوره تا پایان جلسه نکات تربیتی لازم را بیان کردند.

20 مهر: بزرگداشت حافظ

با نمایش تصاویر و اشعار این شاعر گرانقدر از تلویزیون دانشکده و همچنین با پخش صوت اشعار این روز گرامی داشته شد.

 

27 مهر: گرامیداشت اربعین حسینی

از یک هفته قبل از آغاز اربعین همه روزه تصاویر راه پیمایان زائرین اربعین حسینی و کلیپ های راه پیمایی اربعین همراه با صوت مداحی از تلویزیون ورودی دانشکده پخش، و با برپایی ایستگاه صلواتی این ایام گرامی داشته شد.

1 آبان: مسابقه اربعین حسینی

معاونت فرهنگی دانشکده ادبیات و علوم انسانی با همکاری امور فرهنگی دانشگاه اصفهان اقدام به برپایی مسابقه دل نوشته، پادکست، عکس و فیلم ویژه راهیان اربعین دانشجویان دانشگاه اصفهان نمود.

5 آبان: شهادت رسول اکرم

در ایام رحلت پیامبر(ص) با فضا سازی دانشکده و نصب بنر تسلیت و با برپایی ایستگاه صلواتی و پخش مرثیه در ورودی دانشکده انجام شد.

7 آبان: شهادت امام رضا(ع)

با نصب بنر تسلیت و پخش مرثیه و مداحی در ورودی دانشکده، به تمامی محبان آن حضرت تسلیت گفته شد.

9 آبان: گردش علمی درون شهری

در ابتدا با ثبت نام ازمتقاضیان و درخواست اتوبوس از امور فرهنگی دانشگاه اصفهان دانشجویان را به مقبره کمال الدین اسماعیل و سپس به حمام علی قلی آقا برده و در آنجا با توضیحات کارشناس مربوطه دانشجویان با مفاخر و آثار باستانی آشنایی بهتری پیدا کردند.

11 آبان:  گردش دانش آموزی

دیدار علمی دانش آموزی از شهرستان بوئین و میاندشت . تعداد 18 دانش آموز دختر از دانشکده ادبیات و رشته های دانشکده و فضای فیزیکی دانشکده آشنا و سپس توسط کارشناس فرهنگی دانشکده کارگاه مختصر مشاوره شغلی برای این عزیزان برگزار شد.

12 آبان: نشست تحلیلی تجربیات زائران اربعین حسینی

اساتید و دانشجویان دانشکده ادبیات که در راهپیمایی اربیعن شرکت کرده بودند جهت به اشتراک گذاشتن تجربیات سفر و ثبت خاطرات در تالار مهرعلیزاده گرد هم آمدند.

13 آبان: روز مبارزه با استکبار

 در این روز با پخش کلیپ و صوت و تصاویر مربوط به استکبار جهانی در و ورودی دانشکده ادبیات این روز گرامی داشته شد.

14 آبان: شهادت امام حسن عسگری(ع)

با نصب بنر و نمایش تصاویر تلویزیونی نام این امام بزرگوار و پخش مرثیه در ورودی دانشکده به تمامی محبان آن حضرت تسلیت گفته شد.

18آبان: تمرین ، آماده سازی و اجرا خوانی اشباح

از ابتدای مهر ماه بازیگران و دست اندرکاران این تاتر همه هفته در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در دانشکده جهت آمادگی به تمرین پرداخته و از 18 آبان به مدت یک هفته در تالار آوینی هنر خود را به نمایش گذاشتند.

19 آبان: هفته وحدت

به مناسبت میلاد نبی اکرم در طی یک هفته (هفته وحدت) با فضا سازی ورودی دانشکده و پخش کلیپ و تصاویر نام پیامبر و پخش موسیقی و مولودی این هفته گرامی داشته شد.

 

20 آبان: کارگاه آشنایی با مواد مخدر و عوارض سوء مصرف آن

با توجه به ضرورت شناخت این آسیب اجتماعی فزاینده در جامعه معاونت فرهنگی دانشکده ادبیات با دعوت از کارشناس  پلیس مبارزه با مصرف مواد مخدر ناجا جهت سخنرانی در تالار صائب دانشکده بویژه جدیدالورودان  برگزار گردید.

20 آبان: نقد فیلم تئوریسین خشونت

دفتر سینما فلسفه در روز دوشنبه با پخش فیلم تئوریسین خشونت (نظریه دکتر سید احمد فردید) با حضور دکتر صافیان و دکتر حاج حسینی و با حضور علاقمندان در تالار ربانی به نمایش گذاشته و به نقد گذاشتند. .

4 آذر:  گردش دانش آموزی آذرماه

دیدار علمی دانش آموزی تعداد  28نفر از دانش آموز پسر از دبیرستان  پسرانه درچه از دانشکده ادبیات و رشته های دانشکده  در ابتدا آنها با فضای فیزیکی دانشکده آشنا و سپس توسط کارشناس فرهنگی دانشکده کارگاه مختصر مشاوره شغلی با مبنای ضرورت آمدن یا نیامدن در دانشگاه برای این عزیزانبه بحث گذاشته شد.

16 آذر: گرامیداشت روز دانشجو

با نمایش تصاویر مربوط به روز دانشجو به همرا تبریک این روز در تلویزیون دانشکده و همچنین به دلیل وفات حضرت معصومه نزدیک ظهر اقدام به توزیع آش در ورودی دانشکده نمودیم که با استقبال گرم دانشجویان واقع شد.

 

17آذر: جشن باشکوه روز دانشجو

معاونت فرهنگی دانشکده ادبیات و اهلبیت در روز یکشنبه با سخنرانی ریاست دانشکده ادبیات و اهل بیت با دعوت از یکی از مجریان مشهور و همچنین یکی از استندآپ کمدین های خوب شهر اصفهان در تالار صائب با حضور چشمگیر دانشجویان برنامه شاد اجرا نمودند و در ادامه اجرای موسیقی زنده اجرا و در پایان از فعالان فرهنگی تقدیر بعمل آمد.

18،19 آذر: مسابقات ورزشی روز دانشجو

در روزهای دوشنبه و سه شنبه در ورودی دانشکده ادبیات مسابقه طناب کشی، دارت و حلقه ها بین دانشجویان و اساتید برگزار شد که فضای مفرح و صمیمانه ای داشت و به تمامی شرکت کنندگان لواشک جایزه داده شد

20آذر: برنامه سلفی، عکاسی روز دانشجو

در روز جهارشنبه با تهیه یک استند چوبی دوطرفه آدرس اینستاگرام دانشکده ادبیات و طرف دیگر دانشکده اهلبیت تهیه و در ورودی دانشکده قرارداده شد که دانشجویان و اساتید در وسط آن قرار گرفته و عکس یادگاری گرفتند.

25آذر: جشن یلدا

در روز دوشنبه معاونت فرهنگی دانشکده ادبیات به مشارکت کانون قند پارسی اقدام به برگزاری جشن یلدا به همراه شعر خوانی کردند در این برنامه شامل شعرخوانی توسط استاد آلگونه و دانشجویان، موسیقی زنده و در پایان از حاضران پذیرایی بعمل آمد و به شرکت کنندگان یک انار سفالی هدیه داده شد.

26آذر: کتاب شناخت 5

در این سلسله نشستهای نقد و رونمایی و معرفی کتاب که با حضور و سخنرانی اساتید بزرگ شعرو ادب فارسی در تالار صائب دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزار شد از تصحیح کتاب خوان الخوان ناصر خسرو که توسط استاد میرباقری و دکتر رئیسی نوشته شد رونمایی و تقدیر بعمل آمد.

 

1دی: کارگاه تاریخ اجتماعی ایران

در تالار ربانی دانشکده ادبیات این کارگاه با عنوان تاریخ اجتماعی ایران در دوره صفویه در روز یکشنبه با سخنرانی آقای دکتر سعید میرمحمد صادی برگزار گردید.

9 دی: گرامیداشت حماسه 9 دی

با نمایش تصاویر و پخش کلیپ مرتبط با این روز این روز گرامی داشته شد.

1 بهمن: گرامیداشت زادروز فردوسی

با نمایش تصاویر و اشعار این شاعر گرانقدر از تلویزیون دانشکده و همچنین با پخش صوت اشعار حماسی از این شاعر بزرگ ادبیات فارسی این روز گرامی داشته شد.

9 بهمن: شهادت حضرت زهرا(س)

در ایام شهادت حضرت زهرا (س) در هر دو دهه با تزیین دانشکده و نصب بنر تسلیت و با برپایی ایستگاه صلواتی و پخش مرثیه در تلویزیون در ورودی دانشکده به نمایش گذاشته شد. و همچنین در نمازخانه دانشکده بعد از نماز در چندین نوبت مراسم روضه خوانی و مداحی برپا گردید.

12 بهمن: دهه فجر

در این ایام با تزیین بیرون با دو پرچم بزرگ روی ستونها و پرچم های دهه فجر وبنر ورود امام و در داخل و پاسیو های دانشکده با پوستر و پرچم ها و عکس های ورود امام و جراغانی و همچنین در داخل دانشکده و با برپایی ایستگاه صلواتی به همراه پخش سرود های حماسی و انقلابی مناسبتی این دهه به نحو احسن گرامی داشته شد.

13 بهمن: آغاز کارگاه تدوین مقدماتی

از روز یکشنبه 13 بهمن این کارگاه با استا محمدرضا هداوند در تالار ربانی هر یکشنبه از ساعت 15 تا 18 برگزار گردید.

16 بهمن: آغاز به کارکارگاه فیلمنامه نویسی

از روز چهارشنبه 16 بهمن این مارگاه همه هته در تالار ربانی زیر نظر استاد محسنی از اساتید برجسته استان آغاز به کار کرد.

26 بهمن: جشن ولادت حضرت زهرا(س)

با نصب بنر ( تبریک ولادت ) و با پخش صوت مولودی و موسیقی در داخل و ورودی دانشکده بین ساعات درسی دانشجویان و با برپای ایستگاه صلواتی و پذیرایی با شربت و شیرینی و شکلات این جشن برگزار گردید.

5اسفند : شروع بیماری کرونا

با شیوع این بیمار ضمن اطلاع رسانی از طرق بروشور و تلویزیون دانشکده به همکارن اطلاع رسانی و موارد مهم را متذکر شدیم.

 

تاریخ به روز رسانی:
1399/06/22
تعداد بازدید:
1601
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان، دانشکده ادبیات و علوم انسانی
کدپستی: 8174673441
E-mail: ltradmin@ltr.ui.ac.ir | Admission.ui.ac.ir
آدرس ما در اینستاگرام Ui_Ltr@
این لینک را دنبال کنید تا به گروه علوم اجتماعی در WhatsApp ملحق شوید:
برای مشاهده شماره تلفن ها به بالای صفحه منوی کارکنان مراجعه فرمایید.
Powered by DorsaPortal