فعالیت های فرهنگی سال 1398

گزارش فعاليت هاي فرهنگي دانشکده ادبيات سال 1398

17 فروردين: خوش آمدگويي و تبريک سال نو

با تزئيين بيرون و ورودي دانشکده با بنر تبريک سال نو به همره سفره هفت سين و گل و پخش موسيقي بهاري به مدت يک هفته به استقبال سال نو رفتيم

20 فروردين: جشن ولادت امام حسين (ع )

با پخش صوت مولودي و موسيقي در داخل و در ورودي دانشکده با پخش کليپ شاد ولادت اين امام بزرگوار در بين ساعات درسي دانشجويان و همچنين با برپايي ايستگاه صلواتي و پذيرايي با شربت و شيريني و شکلات اين جشن برگزار گرديد.

21 فروردين: جشن ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و امام سجاد (ع)

با پخش صوت مولودي شاد مناسبت اين روز و نمايش تصاوير اين دو بزرگوار در تلويزيون در داخل و ورودي دانشکده بين ساعات درسي دانشجويان و با برپايي ايستگاه صلواتي و پذيرايي با شربت و شکلات اين جشن برگزار گرديد.

28 فروردين: ولادت حضرت علي اکبر و روز جوان

با نصب بنر (تبريک ولادت) به همراه تصاوير تلويزيوني و همچنين با پخش صوت مولودي و موسيقي در داخل و ورودي دانشکده و با برپايي ايستگاه صلواتي و پذيرايي با شربت و شيريني و شکلات در اين روز فرخنده به جوانان تبريک گفته شد

31 فروردين: جشن نيمه شعبان ولادت حضرت مهدي (عج )

با تزئين فضاي بيروني دانشکده و داخل دانشکده و نصب بنر و چراغاني و همچنين برپايي ايستگاه صلواتي به همراه پخش موسيقي و مولودي وپخش کليپ در تلويزيون دانشکده و همچنين در تالار دانشکده با برگزاري جشن همراه با برنامه هاي متنوع و موسيقي و پذيرايي با شربت و شيريني انجام گرفت که با استقبال بسيار خوب مواجه شد.

7 ارديبهشت: بهار در شعر پارسي

اولين نشست از سلسله نشست هاي شعر و ادب فارسي با عنوان بهار در شعر پارسي در روز يکشنبه در تالار صائب از ساعت 11.30 تا 13 با شعرخواني همراه با موسيقي و آواز و شرح اشعار با اجراي اساتيد گروه زبان و ادبيات فارسي: سرکار خانم دکتر سيدان و دکتر همتيان، جناب آقاي دکتر آلگونه و دکتر ذاکري کيش با حضور علاقه مندان اجرا نمودند.

9 ارديبهشت: گراميداشت روز استاد

در ابتدا با نصب برگه هاي تبريک به اساتيد به درب اطاق آنها و سپس با اهداي گل در روز يکشنبه رياست دانشکده و معاون فرهنگي دانشکده با حضور يافتن در جلسه شوراي هر گروه و اهداي گل به آنان اين روز تبريک گفته شد و به همين مناسبت در روز دوشنبه در تالار دانشکده جشن روز معلم در ابتدا با خوش آمدگويي مسئولان و با برنامه هاي متنوع موسيقي، آواز، شعر، و خاطره و همچنين با اهداي گل به اساتيد و تقدير از چندين بازنشسته از اساتيد و چند نفر از بازنشستگان کارمند با هداي گل و هديه از آنان تقدير بعمل آمد و در پايان با هندوانه از حضار پذيرايي شد.

9 ارديبهشت: دمي با عارف بلخي

سلسله نشستهاي دمي با عارف بلخي شرح و تفسير موضوعي مثنوي است که هر دوشنبه از ساعت11.45 در دانشکده ادبيات با حضور استاد دکتر ميرباقري و با حضور علاقمندان شعر و ادبيات فارسي از داخل و خارج دانشکده برگزار مي گررد.

14 ارديبهشت: نقد داستان نمادها و نشانه ها

در روز شنبه 14 ارديبهشت محفل ادبي چراغ خلوتيان با برگزاري جلسه نقد کتاب نمادها و نشانه ها اثر ناباکوف را در تالار دکتر رباني دانشکده ادبيات با حضور علاقمندان به نقد کتاب و با حضور و نقد علمي جناب آقاي دکتر مسعود آلگونه به نقد گذاشتند.

15 ارديبهشت: غبار روبي نمازخانه و استقبال از ماه مبارک رمضان

در آستانه فرا رسيدن ماه مبارک رمضان معاونت فرهنگي دانشکده ضمن اعلام فراخوان غبار روبي جهت آماده سازي نمازخانه براي عبادت در ماه مبارک رمضان، بعد از اقامه نماز و قرائت قرآن با حضور امام جماعت ، اساتيد و دانشجويان اقدام به نظافت و آماده سازي و فضا سازي جهت برگزاري اقامه نماز در ماه مبارک رمضان نمودند.

15 ارديبهشت: نقد و نمايش فيلم

دفتر سينما فلسفه دانشکده ادبيات در روز يکشنبه از ساعت 14 تا 17 در تالار مهرعليزاده اقدام به نمايش و نقد فيلم "ما در شب پرسه ميزنيم و در آتش بلعيده مي شويم " با نقد پوريا جهانشاد نمود.

17 ارديبهشت: نمايش و نقد فيلم 12 مرد خشمگين

دفتر سينما فلسفه دانشکده ادبيات در روز دوشنبه از ساعت 12تا 14 در تالار رباني دانشکده ادبيات و علوم انساني اقدام به نمايش و نقد فيلم دوازده مرد خشمگين با نقد آقاي دکتر موحد نمود.

20 ارديبهشت ماه: گردش دانش آموزي در ارديبهشت ماه

در اردیبهشت ماه مصادف با هفته مشاغل بیش از 12دیدار علمی دانش آموزی از ادارهای آموزش و پرورش اصفهان ، یزد ، و شهرکرد از دانشکده داشتیم که در این دیدارها بیش از 500 نفر از عزیزان دانش آموز از دانشکده ادبیات بازدید نمودند دانش آموزان با رشته های دانشکده و فضای فیزیکی دانشکده آشنا و سپس توسط کارشناس فرهنگی دانشکده کارگاه مختصر مشاوره شغلی برای این عزیزان برگزار شد. .

22 ارديبهشت ماه: برگزاري انتخابات شوراي صنفي

قبل از برگزاري با تشويق دانشجويان فعال و مستعد به کانديد شدن در شوراي صنفي و هنگام برگزاري انتخابات در روزهاي يکشنبه و دوشنبه با آماده نمودن مقدمات کار در ورودي دانشکده از ساعت 9 صبح تا 4 بعدازظهر بطور مستمر و فعال با اجرا و نظارت به برگزاري هرچه بهتر انتخابات اقدام نموديم.

30 ارديبهشت ماه: ولادت امام حسن مجتبي(ع)

با آذين بندي، پخش مولودي و نصب بنر احاديث اين کريم اهل بيت ولادت با سعادت ايشان را تبرک گفتيم.

31 ارديبهشت ماه: بزرگداشت خيام نيشابوري

محفل چراغ خلوتيان دانشکده ادبيات به مناسبت بزرگداشت خيام نيشابوري در روز سه شنبه 31 ارديبهشت از ساعت 11.45 با حضور علاقمندان به شعر و ادب پارسي در تالار صائب دانشکده گرد هم آمده و با خيام خواني، سخنراني دکتر ميرباقري فرد، دکتر فياض انوش و همچنين با اجراي موسيقي زنده گروه زمزمه اين بزرگداشت را برگزار نمودند.

3 خرداد: گراميداشت روز آزاد سازي خرمشهر

در روز شنبه 4 خرداد با پخش مارش نظامي وپخش کليپ هاي دفاع مقدس در تلويزيون دانشکده ياد و خاطره اين روز بزرگ گرامي داشته شد.

5 خرداد: ليالي قدر و شهادت حضرت علي (ع)

از نوزدهم ماه مبارک مبارک رمضان تا روز بيست و سوم ماه مبارک به مناسبت ليالي قدر و شهادت حضرت علي(ع) با نصب بنر شهادت و تزيين دانشکده صوت و کليپ هاي عزاداري در دانشکده پخش شد.

7 خرداد: تلاوت قرآن کريم توسط قاري بين المللي

بعد از اقامه نماز ظهر و عصر تلاوت آياتي از قرآن توسط قاري بين المللي جناب آقاي دکتر ستوده نيا در حضور اساتيد و دانشجويان برگزار گرديد.

8خرداد: روز جهاني قدس

از روز سه شنبه و چهارشنبه با نصب بنر روز قدس و همچنين با پخش کليپ هاي مربوط به قيام فلسطين به همراه سرودهاي انتفاضه در تلويزيون دانشکده به استقبال اين روز رفتيم

15،14 خرداد: قيام و رحلت امام خميني (ره)

از روز دوشنبه با نصب چندين بنر بزرگ ازتصوير امام خميني مربوط به ارتحال اين بزرگوار ونصب پوسترهاي مرتبط با قيام پانزدهم خرداد و پخش کليپ و صوت ارتحال امام ره اين روز گرامي داشته شد.

29خرداد: بزرگداشت دکتر علي شريعتي

با نمايش تصاوير اين دانشمند گرامي و همچنين پخش چندين کليپ از سخنراني هاي اين اين استاد گرانقدر در تلويزيون دانشکده ياد و خاطره اين سخنران و دانشمند توانمند گرامي داشته شد.

1 شهريور: افتتاح دفتر راديويي دانشکده ادبيات

با همکاري معاونت فرهنگي دانشکده ادبيات و علوم انساني و با مديريت خانم اماني اين دفتر با هدف توليد پادکستهاي مناسبتي و علمي و ادبي آغاز به کارکرد.

1 شهريور: برگزاري کارگاه نمايشنامه خواني و تاتر

از ابتداي شهريور در روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه دانشجويان علاقمند به نمايشنامه خواني و تاتر با همکاري معاونت فرهنگي دانشکده وبا کارگرداني استاد محمد شجاعي اقدام به برگزاري اين دوره آموزشي نموده اند.

9 شهريور: گرد همايي فعالان فرهنگي دانشکده ادبيات

در روز شنبه 9 شهريور ماه به دعوت معاونت محترم فرهنگي دانشکده تعدادي از فعالان فرهنگي، مسئولين دفاتر، دبيران و اعضاي انجمن ها جهت هماهنگي و برنامه ريزي، آماده سازي فضاي دانشکده و همچنين استقبال و کمک و راهنمايي به دانشجويان پذيرفته شده در آزمون سال جاري در دفتر معاونت فرهنگي دانشکده برنامه هاي مصوب جهت اجرا آماده شد.

10 شهريور: آغاز ماه محرم

همزمان با شروع ماه محرم اقدام به نصب پرچمهاي عزا داري امام حسين در بيرون و داخل دانشکده تزئين نموده و همچنين با نمايش کليپ و مداحي در ورودي دانشکده وپخش زيارت عاشورا در ورودي دانشکده اين برنامه ها اجرا و انشاء الله در دهه دوم 5 روز روضه خواني و مداحي با پذيرايي نهار انجام خواهد شد.

24 شهريور: خوش آمگويي به دانشجويان جديدالورود

از روز شنبه 24 شهريور ماه با نصب بنر خوش آمدگويي و راهنمايي هاي ثبت نام در ورودي دانشکده وهمچنين در تلويزيون دانشکده به دانشجويان جديد الورود خوش آمد گفتيم و ا کمک فعالن فرهنگي به راهنمايي آنها از ورودي تا محل ثبت نام اقدام نموده و با پذيرايي براي اين عزيزان و خانوادهايشان استقبال کرديم.

31 شهريور: آغاز هفته دفاع مقدس

با فضا سازي بيرون دانشکده با تزئين ماشين غنيمت جنگ و تانکر آتش نشاني زمان جنگ و همچنين با پوسترهاي شهدا و سرداران جنگ و پخش مارش نظامي و کليپ هاي دفاع مقدس و در تالار صائب با دعوت از دو تن از سرداران جنگي و مدافعان حرم سردار رجايي و يزداني اين هفته گرامي داشته شد.

8 مهر: کرسي مولوي پژوهي با عنوان رسول آفتاب

در اين برنامه با دعوت از اساتيد بزرگ ادبي و شاعران شهر و دانشگاه اصفهان سخنرانان پيرامون اشعار و ادبيات و آثار اين شاعر گرانقدر ابياتي را سروده و به همراه موسيقي زنده اشعاري از ديوان شمس و ديگر آثار اين شاعر خوانده شد.

8 مهر: خروش عرش

دوشنبه هاي هر هفته در تالار رباني دانشکده ادبيات استاد آلگونه به همراه دانشجويان و علاقمندان به شعر و ادبيات پارسي از ساعت 12.15 تا 2 بعد ازظهر برنامه حافظ خواني برگزار مي نمايند.

9 مهر: خوش آمدگويي و کارگاه توجيهي نو دانشجويان

در تالار صائب دانشکده با دعوت از نودانشجويان و مديران محترم گروهها با سخنراني و خوش آمدگويي رياست دانشکده آغاز و با سخنراني ديگر مسئولين دانشکده ادامه يافت و ادانشجويان با مديران ديگر گروهها آشنا شده و در پايان دانشجويان جديدالورود با کارشناسان با قسمت هاي مختلف دانشکده آشنايي پيدا کردند.

13 مهر: جلسه انس با قرآن

بعد از اقامه نماز ظهر و عصر تلاوت آياتي از قرآن توسط استاد و قاري بين المللي جناب آقاي دکتر حاج اسماعيلي در حضور نمازگزاران، اساتيد و دانشجويان قرائت گرديد.

14 مهر: شهادت امام حسن(ع)

در تلويزيون دانشکده با پخش کليپ و تصاوير نام اين امام بزرگوار و پخش صوت مداحي ياد و خاطره اين امام گرامي داشته شد.

16 مهر: کارگاه توجيهي والدين نودانشجويان

با اطلاع رساني به دانشجويان جديدالورود از والدين آنها توسط فرزندان دعوت بعمل آمد براي شرکت در اين کارگاه مشترک که با دانشکده جغرافيا برگزار گرديد. در ابتدا جناب آقاي دکتر موحدي و سپس جناب آقاي دکتر رئيسي از حضور اين والدين تشکر و توضيحاتي در مورد دانشگاه و دانشجويان بيان کردند و سپس خانم دکتر شکرانه از مرکز مشاوره تا پايان جلسه نکات تربيتي لازم را بيان کردند.

20 مهر: بزرگداشت حافظ

با نمايش تصاوير و اشعار اين شاعر گرانقدر از تلويزيون دانشکده و همچنين با پخش صوت اشعار اين روز گرامي داشته شد.

27 مهر: گراميداشت اربعين حسيني

از يک هفته قبل از آغاز اربعين همه روزه تصاوير راه پيمايان زائرين اربعين حسيني و کليپ هاي راه پيمايي اربعين همراه با صوت مداحي از تلويزيون ورودي دانشکده پخش، و با برپايي ايستگاه صلواتي اين ايام گرامي داشته شد.

1 آبان: مسابقه اربعين حسيني

معاونت فرهنگي دانشکده ادبيات و علوم انساني با همکاري امور فرهنگي دانشگاه اصفهان اقدام به برپايي مسابقه دل نوشته، پادکست، عکس و فيلم ويژه راهيان اربعين دانشجويان دانشگاه اصفهان نمود.

5 آبان: شهادت رسول اکرم

در ايام رحلت پيامبر(ص) با فضا سازي دانشکده و نصب بنر تسليت و با برپايي ايستگاه صلواتي و پخش مرثيه در ورودي دانشکده انجام شد.

7 آبان: شهادت امام رضا(ع)

با نصب بنر تسليت و پخش مرثيه و مداحي در ورودي دانشکده، به تمامي محبان آن حضرت تسليت گفته شد.

9 آبان: گردش علمي درون شهري

در ابتدا با ثبت نام ازمتقاضيان و درخواست اتوبوس از امور فرهنگي دانشگاه اصفهان دانشجويان را به مقبره کمال الدين اسماعيل و سپس به حمام علي قلي آقا برده و در آنجا با توضيحات کارشناس مربوطه دانشجويان با مفاخر و آثار باستاني آشنايي بهتري پيدا کردند.

11 آبان: گردش دانش آموزي

ديدار علمي دانش آموزي از شهرستان بوئين و مياندشت . تعداد 18 دانش آموز دختر از دانشکده ادبيات و رشته هاي دانشکده و فضاي فيزيکي دانشکده آشنا و سپس توسط کارشناس فرهنگي دانشکده کارگاه مختصر مشاوره شغلي براي اين عزيزان برگزار شد.

12 آبان: نشست تحليلي تجربيات زائران اربعين حسيني

اساتيد و دانشجويان دانشکده ادبيات که در راهپيمايي اربيعن شرکت کرده بودند جهت به اشتراک گذاشتن تجربيات سفر و ثبت خاطرات در تالار مهرعليزاده گرد هم آمدند.

13 آبان: روز مبارزه با استکبار

در اين روز با پخش کليپ و صوت و تصاوير مربوط به استکبار جهاني در و ورودي دانشکده ادبيات اين روز گرامي داشته شد.

14 آبان: شهادت امام حسن عسگري(ع)

با نصب بنر و نمايش تصاوير تلويزيوني نام اين امام بزرگوار و پخش مرثيه در ورودي دانشکده به تمامي محبان آن حضرت تسليت گفته شد.

18آبان: تمرين ، آماده سازي و اجرا خواني اشباح

از ابتداي مهر ماه بازيگران و دست اندرکاران اين تاتر همه هفته در روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه در دانشکده جهت آمادگي به تمرين پرداخته و از 18 آبان به مدت يک هفته در تالار آويني هنر خود را به نمايش گذاشتند.

19 آبان: هفته وحدت

به مناسبت ميلاد نبي اکرم در طي يک هفته (هفته وحدت) با فضا سازي ورودي دانشکده و پخش کليپ و تصاوير نام پيامبر و پخش موسيقي و مولودي اين هفته گرامي داشته شد.

20 آبان: کارگاه آشنايي با مواد مخدر و عوارض سوء مصرف آن

با توجه به ضرورت شناخت اين آسيب اجتماعي فزاينده در جامعه معاونت فرهنگي دانشکده ادبيات با دعوت از کارشناس پليس مبارزه با مصرف مواد مخدر ناجا جهت سخنراني در تالار صائب دانشکده بويژه جديدالورودان برگزار گرديد.

20 آبان: نقد فيلم تئوريسين خشونت

دفتر سينما فلسفه در روز دوشنبه با پخش فيلم تئوريسين خشونت (نظريه دکتر سيد احمد فرديد) با حضور دکتر صافيان و دکتر حاج حسيني و با حضور علاقمندان در تالار رباني به نمايش گذاشته و به نقد گذاشتند. .

4 آذر: گردش دانش آموزي آذرماه

ديدار علمي دانش آموزي تعداد 28نفر از دانش آموز پسر از دبيرستان پسرانه درچه از دانشکده ادبيات و رشته هاي دانشکده در ابتدا آنها با فضاي فيزيکي دانشکده آشنا و سپس توسط کارشناس فرهنگي دانشکده کارگاه مختصر مشاوره شغلي با مبناي ضرورت آمدن يا نيامدن در دانشگاه براي اين عزيزانبه بحث گذاشته شد.

16 آذر: گراميداشت روز دانشجو

با نمايش تصاوير مربوط به روز دانشجو به همرا تبريک اين روز در تلويزيون دانشکده و همچنين به دليل وفات حضرت معصومه نزديک ظهر اقدام به توزيع آش در ورودي دانشکده نموديم که با استقبال گرم دانشجويان واقع شد.

17آذر: جشن باشکوه روز دانشجو

معاونت فرهنگي دانشکده ادبيات و اهلبيت در روز يکشنبه با سخنراني رياست دانشکده ادبيات و اهل بيت با دعوت از يکي از مجريان مشهور و همچنين يکي از استندآپ کمدين هاي خوب شهر اصفهان در تالار صائب با حضور چشمگير دانشجويان برنامه شاد اجرا نمودند و در ادامه اجراي موسيقي زنده اجرا و در پايان از فعالان فرهنگي تقدير بعمل آمد.

18،19 آذر: مسابقات ورزشي روز دانشجو

در روزهاي دوشنبه و سه شنبه در ورودي دانشکده ادبيات مسابقه طناب کشي، دارت و حلقه ها بين دانشجويان و اساتيد برگزار شد که فضاي مفرح و صميمانه اي داشت و به تمامي شرکت کنندگان لواشک جايزه داده شد

20آذر: برنامه سلفي، عکاسي روز دانشجو

در روز جهارشنبه با تهيه يک استند چوبي دوطرفه آدرس اينستاگرام دانشکده ادبيات و طرف ديگر دانشکده اهلبيت تهيه و در ورودي دانشکده قرارداده شد که دانشجويان و اساتيد در وسط آن قرار گرفته و عکس يادگاري گرفتند.

25آذر: جشن يلدا

در روز دوشنبه معاونت فرهنگي دانشکده ادبيات به مشارکت کانون قند پارسي اقدام به برگزاري جشن يلدا به همراه شعر خواني کردند در اين برنامه شامل شعرخواني توسط استاد آلگونه و دانشجويان، موسيقي زنده و در پايان از حاضران پذيرايي بعمل آمد و به شرکت کنندگان يک انار سفالي هديه داده شد.

26آذر: کتاب شناخت 5

در اين سلسله نشستهاي نقد و رونمايي و معرفي کتاب که با حضور و سخنراني اساتيد بزرگ شعرو ادب فارسي در تالار صائب دانشکده ادبيات و علوم انساني برگزار شد از تصحيح کتاب خوان الخوان ناصر خسرو که توسط استاد ميرباقري و دکتر رئيسي نوشته شد رونمايي و تقدير بعمل آمد.

1دي: کارگاه تاريخ اجتماعي ايران

در تالار رباني دانشکده ادبيات اين کارگاه با عنوان تاريخ اجتماعي ايران در دوره صفويه در روز يکشنبه با سخنراني آقاي دکتر سعيد ميرمحمد صادي برگزار گرديد.

9 دي: گراميداشت حماسه 9 دي

با نمايش تصاوير و پخش کليپ مرتبط با اين روز اين روز گرامي داشته شد.

1 بهمن: گراميداشت زادروز فردوسي

با نمايش تصاوير و اشعار اين شاعر گرانقدر از تلويزيون دانشکده و همچنين با پخش صوت اشعار حماسي از اين شاعر بزرگ ادبيات فارسي اين روز گرامي داشته شد.

9 بهمن: شهادت حضرت زهرا(س)

در ايام شهادت حضرت زهرا (س) در هر دو دهه با تزيين دانشکده و نصب بنر تسليت و با برپايي ايستگاه صلواتي و پخش مرثيه در تلويزيون در ورودي دانشکده به نمايش گذاشته شد. و همچنين در نمازخانه دانشکده بعد از نماز در چندين نوبت مراسم روضه خواني و مداحي برپا گرديد.

12 بهمن: دهه فجر

در اين ايام با تزيين بيرون با دو پرچم بزرگ روي ستونها و پرچم هاي دهه فجر وبنر ورود امام و در داخل و پاسيو هاي دانشکده با پوستر و پرچم ها و عکس هاي ورود امام و جراغاني و همچنين در داخل دانشکده و با برپايي ايستگاه صلواتي به همراه پخش سرود هاي حماسي و انقلابي مناسبتي اين دهه به نحو احسن گرامي داشته شد.

13 بهمن: آغاز کارگاه تدوين مقدماتي

از روز يکشنبه 13 بهمن اين کارگاه با استا محمدرضا هداوند در تالار رباني هر يکشنبه از ساعت 15 تا 18 برگزار گرديد.

16 بهمن: آغاز به کارکارگاه فيلمنامه نويسي

از روز چهارشنبه 16 بهمن اين مارگاه همه هته در تالار رباني زير نظر استاد محسني از اساتيد برجسته استان آغاز به کار کرد.

26 بهمن: جشن ولادت حضرت زهرا(س)

با نصب بنر ( تبريک ولادت ) و با پخش صوت مولودي و موسيقي در داخل و ورودي دانشکده بين ساعات درسي دانشجويان و با برپاي ايستگاه صلواتي و پذيرايي با شربت و شيريني و شکلات اين جشن برگزار گرديد.

5اسفند : شروع بيماري کرونا

با شيوع اين بيمار ضمن اطلاع رساني از طرق بروشور و تلويزيون دانشکده به همکارن اطلاع رساني و موارد مهم را متذکر شديم.

تاریخ به روزرسانی:
1400/08/11
تعداد بازدید:
623
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان، دانشکده ادبیات و علوم انسانی
کدپستی: 8174673441
E-mail: ltradmin@ltr.ui.ac.ir | Admission.ui.ac.ir
آدرس ما در اینستاگرام Ui_Ltr@
Powered by DorsaPortal