۱۳۹۹ يکشنبه ۱۸ خرداد
FA
دانشگاه اصفهان
بيانيه دانشگاه اصفهان به مناسبت روز جهاني قدس
دانشگاه اصفهان با صدور بيانيه اي به مناسبت روز جهاني قدس، ضمن اعلام همبستگي با مردم فلسطين، تقارن اين روز با فتح خرمشهر را تبلور آرمان هاي انقلاب اسلامي براي مبارزه با استكبار جهاني دانست.


 دانشگاه اصفهان با صدور بيانيه اي به مناسبت روز جهاني قدس، ضمن اعلام همبستگي با مردم فلسطين، تقارن اين روز با فتح خرمشهر را تبلور آرمان هاي انقلاب اسلامي براي مبارزه با استكبار جهاني دانست.

 

باسمه تعالي

روز جهاني قدس روز فرياد رهايي قبله گاه اول مسلمانان جهان از چنگال صهيونيست‌هاي غاصب غارتگر است. اين روز، ميراث گران‌بهاي بنيانگذار فقيد جمهوري اسلامي و نشاني از عمق دورانديشي و هوشمندي امام خميني (ره) است كه بيانگر اعتقاد و پايبندي آن امام عزيز به انديشه وحدت و انسجام اسلامي مقابل زورگويان جهاني است.

امسال، تقارن ارزشمند روز جهاني قدس، به عنوان نماد ظلم‌ستيزي و مبارزات ضد صهيونيستي امت اسلامي با سوم خرداد، سالروز آزادسازي خرمشهر در عمليات بيت المقدس و روز مقاومت، ايثار و پيروزي بيانگر پيوند عميق و معنادار آرمان قدس شريف با ارزش‌هاي ناب انقلاب اسلامي است.

 بر همگان روشن است كه  رژيم اشغالگر قدس كه به شدت از بحران عميق هويت و مشروعيت رنج مي‌برد، براي جبران شكست‌هاي پي‌در‌پي در عرصه‌هاي مختلف بين‌المللي مي‌كوشد تا با پشتيباني استكبار جهاني، قدرت و عظمت ايران اسلامي را نزد افكار عمومي خدشه دار نمايد، اين در حالي است كه نسل آگاه، متعهد و انقلابي ضمن تلاش براي پيشرفت در عرصه‌هاي مختلف علمي، بيش از هر زمان ديگري در تداوم راه باشكوه شهيدان انقلاب اسلامي و به ويژه سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني مصمم هستند و تا با تداوم مبارزات خود عليه رژيم صهيونيستي آرمان هاي قدس شريف را محقق كند.

بدون ترديد آحاد مردم آگاه و هميشه در صحنه ايران اسلامي و بخصوص دانشگاهيان گرامي با درك شرايط حساس جهاني و همچنين با توجه به شرايط متفاوت امسال، نسبت به سال‌هاي گذشته گوش جان به بيانات ارزشمند رهبر معظم انقلاب( مدظله العالي) خواهند سپرد تا آن را به عنوان چراغ روشني بخش راه آينده قرار دهند.

 دانشگاه اصفهان نيز ضمن گراميداشت روز جهاني قدس كه تبلور همبستگي و همدلي جهان اسلام با مردم مظلوم فلسطين و همه مظلومان و ستم‌ديده‌گان جهان است، هرگونه ظلم، خشونت و تروريسم را در هر نقطه‌اي از جهان و تحت لواي هر عنوان و آييني محكوم و از همه آحاد مردم دعوت مي نمايد تا امسال با بهره گيري از تمام ظرفيت‌هاي فضاي مجازي به مبارزه بي‌امان خود با صهيونيسم غاصب ادامه دهند و ضمن تقويت روحيه جهادي و انقلابي مبارزان آزادي قدس شريف، زمينه انحطاط، فروپاشي و محو رژيم صهيونيستي و تمامي جريانات تكفيري و انحرافي را فراهم كنند.

 

تاریخ:
1399/03/02
تعداد بازدید:
40
منبع:
Powered by DorsaPortal