۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ بهمن
FA
دانشگاه اصفهان
بيانيه دانشگاه اصفهان به مناسبت يوم الله 22 بهمن
دانشگاه اصفهان با صدور بيانيه اي به مناسبت چهل و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، ضمن اعلام آمادگي براي حضور در راهپيمايي عظيم يوم الله 22 بهمن، از اقشار مختلف مردم بخصوص دانشگاهيان براي شركت در اين راهپيمايي دعوت به عمل آورد.


دانشگاه اصفهان با صدور بيانيه اي به مناسبت چهل و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، ضمن اعلام آمادگي براي حضور در راهپيمايي عظيم يوم الله 22 بهمن، از اقشار مختلف مردم بخصوص دانشگاهيان  براي شركت در اين راهپيمايي دعوت به عمل آورد.

به گزارش وب سايت خبريuinews ، متن كامل اين بيانيه به شرح زير است:

 

بسم الله الرحمن الرحيم

وَ نُرِيدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِينَ

يوم الله 22 بهمن يادگار حماسه ي پيروزي مردم مومن و آزادي خواه، روز استحكام پايه‌هاي انقلاب شكوهمند اسلامي، روز تجديد ميثاق با آرمان هاي بنيانگذار نظام جمهوري اسلامي حضرت امام خميني (ره)، روز بيعت مجدد با رهبر معظم انقلاب اسلامي و حمايت از خواست هاي هوشمندانه، هدايت گرانه و بي بديل ايشان و روز اداي احترام به مقام شهداي سرافراز و همه ايثارگراني است كه در پيروزي انقلاب اسلامي و حفظ دستاوردهاي آن، مشاركت و جانفشاني، داشته‌اند.

امروز پس از گذشت چهل و يك سال از پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، ميراث دار انقلابي هستيم كه يادآور جنبش آزادي خواهي قهرماناني است كه خون پاكشان پشتوانه قوي انقلاب و نظام در برابر فتنه هاي شوم دشمنان و استكبار جهاني شد و ضامن سلامت و امنيت ايران اسلامي گرديد و تبيين و انتقال عالمانه اين ميراث، از حلقه هاي مفقوده در گفتمان انقلاب اسلامي است كه بايد توسط قشر فرهيخته دانشگاهي به نحو مطلوب انجام شود.

انقلاب اسلامي بعد از چهل و يك سال، با وجود تمام پيچ و خم ها و دشمني هايي كه فراروي خود دارد، استوار و پرطنين در سطح منطقه و جهان با مجاهدت سرداران شجاع و جان بركفي چون شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني با افتخار پيش مي رود.

بدون ترديد، دانشگاهيان عزيز امت اسلامي و شاگردان بيشمار آن سردار اخلاق و ايمان راه پر فضيلتي كه بر آسمان مقاومت و دفاع از مظلومان جهان ترسيم كرده بود، با شايستگي و جديت بيشتر ادامه خواهند داد.

در طول تاريخ انقلاب اسلامي ايران، دشمنان همواره به اين نظام و انقلاب ضربه زده اند و امروز، دانشگاهيان فرهيخته بر اين باورند كه تبيين عالمانه ، حفظ و حراست از اين ميراث بزرگ، لازم و ضروري است و ضمن اعلام همبستگي با ساير هم ميهنان عزيز، براي اعتلاي ميهن اسلامي از هيچ تلاشي فروگذار نخواهند كرد.

جامعه بزرگ دانشگاه اصفهان، ضمن تجديد ميثاق با آرمان هاي بنيانگذار انقلاب اسلامي(ره) با حضور در صحنه هاي مختلف، در مسير خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي مي باشند و همچون مردم شريف ايران با حضور منسجم و پرشور وانقلابي خود عليه استكبار، يكپارچه و هماهنگ دست در دستان پرمهر ديگر اقشار مردم شريف مي گذارند و همراه با دانشگاهيان سراسر كشور آگاهانه در راه پيمايي شكوهمند 22 بهمن شركت خواهند كرد و بار ديگر با حضور فعالانه خود به آرمان هاي حضرت امام خميني (ره) و انديشه ها و منويات مقام معظم رهبري(مدظله العالي) و شهداي انقلاب اسلامي بويژه سردار شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني لبيك دوباره خواهند گفت.

تاریخ:
1398/11/10
تعداد بازدید:
181
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الكترونيكي شما
شماره تلفن
توضيحات
تغییر کد امنیتی
كد امنيت
Powered by DorsaPortal